ΤΑΙΝΙΑ LED ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ 1,2M 6W 12V 3000K IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
16,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,32€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 145-70020
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΤΑΙΝΙΑ LED ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΚΙΝΗΣΗΣ 1,2M 6W 12V 3000K IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip/ mtr | 30Chip/mtr |
| Watt/ Chip | 0,2W/Chip |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 500mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20 |
| Κόβεται ανα | 100mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,325kg |
| Μήκος | 1,2mtr/pcs |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 6W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 8mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/ No |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Ύψος | 1,3mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |