ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 14,4W 24V 3000K IP20 VALUE
4,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,98€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 145-70252
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 14,4W 24V 3000K IP20 VALUE
| Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip/ mtr | 60Chip/mtr |
| Lumen/ Chip | 10-12lm/Chip |
| Watt/ Chip | 0.30W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 936lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 65lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 17000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 600mA |
| Επεκτείνεται έως | 10mtr |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.135 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25/100 |
| Κόβεται ανα | 100mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | SMD68 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.145 |
| Μήκος | 5000mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 14.4W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 10mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Σειρα Προϊόντος | VALUE |
| Συσκευασία | Silver Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 24V |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |
| Ύψος | 2.05mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |