ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 24W 24V 6500Κ IP20 PRO
38,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,16€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 145-70280
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 24W 24V 6500Κ IP20 PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip/ mtr | 700Chip/mtr |
| Lumen/ Chip | 8-10lm/Chip |
| Watt/ Chip | 0.10W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2400lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 100lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1A |
| Επεκτείνεται έως | 10mtr |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.150 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/60 |
| Κόβεται ανα | 14.30mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | 918 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.160 |
| Μήκος | 5000mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 24W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 10mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Συσκευασία | Silver Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 24V |
| Τύπος Led | SMD2110 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/Copper & Plastic |
| Ύψος | 1.40mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5sec |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >90 |