ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ 24V DC 15W IP20
6,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,07€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 145-70810
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ 24V DC 15W IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 5800h |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0,63A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\126 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,08kg |
| Μήκος | 95mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 15W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 45mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Εξόδου (V) | 24V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-240V |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 28mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |