ΚΑΛΩΔΙΟ CCTV RG59+2X0,50+2x0,22mm
0,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,54€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-13141
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΑΛΩΔΙΟ CCTV RG59+2X0,50+2x0,22mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | RG59+2X0,50+2x0,22mm, Καλώδιο Κάμερας, Εικόνας & Ήχου/ RG59+2X0,50+2x0,22mm, Camera Cable, Image & Audio |
| Διατομή Καλωδίου | 0,65mm ccs |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100\400 |
| Μήκος | 100m |
| Μήκος Καλωδίου | 100m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | <36V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |