ΠΕΝΣΑ 180mm VDE
15,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 15,49€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-18154
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΕΝΣΑ 180mm VDE
| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,28 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\60 |
| Κωδικος Προμηθευτη | 7G |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,28 |
| Μήκος | 180mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 70mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag-Plastic Label |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1000V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-CRV Μέταλλο/Plastic-CRV Steel |
| Ύψος | 189mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο-Κίτρινο/Red-Yellow |