ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ BALLAST ΝΑΤΡΙΟΥ 70W 230V
21,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,30€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-50252
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΜΑΓΝΗΤΙΚΟ BALLAST ΝΑΤΡΙΟΥ 70W 230V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1,00Α |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +75°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\3 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,150kg |
| Μήκος | 112mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 70W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 69mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό & Χαλκός/ Metallic & Copper |
| Ύψος | 53mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |