ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΓΡΑΜΜΟ 1W LED CREE 230x145x55 PRO
34,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 34,92€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-53208
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΠΟΤ ΓΥΨΙΝΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΓΡΑΜΜΟ 1W LED CREE 230x145x55 PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Watt | 80lm/Watt |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 80lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 80lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 45° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Διάσταση Εγκοπής | 300x163mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 350mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +70°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.420 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/6 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Μάρκα Chip | Cree |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Walberlon |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,560kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.560 |
| Μήκος | 230mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 145mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Σύνολο Chip | 1pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Εξόδου (V) | 3,2V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | XP-E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γύψος/Plaster |
| Υλικό Προϊόντος | Γύψος/ Plaster |
| Ύψος | 50mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-5mtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |