ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ IP65 1200W 240V
70,57€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,57€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-56322
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ IP65 1200W 240V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |
| Γωνία Δέσμης | 220° |
| Διάμετρος | 80mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -35°C - +70°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1200W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Μετά την τελευταία ανίχνευση, το φως θα μεταβαίνει στο επίπεδο που έχει ρυθμιστεί (10%, 20%, 30%, 50%)/ After last detection, the light will be dimm²ed down to the stand-by dimm²ing level (10%, 20%, 30%, 50%) |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Ανίχνευσης | Αισθητήρας Μικροκυμάτων/ Microwave Sensor |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό & Μεταλλικό/ Plastic & Metallic |
| Ύψος | 70mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | keno |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |