ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ LED SLIM 1,20m 36W IP65 6500K VALUE
26,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 26,96€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-56613
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ LED SLIM 1,20m 36W IP65 6500K VALUE
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 110-120lm/Chip |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 3600lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 110lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι /No |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0.75mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 162mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.250 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Κλάση | Class II |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Μάρκα Chip | BMTC |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | PS |
| Μέγεθος Chip | SMD2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Μήκος | 1280mm |
| Μήκος Καλωδίου | 200mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 36W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 55mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Τροφορδοσια και από τις 2 πλευρες/2 Way connection |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | VALUE |
| Σύνολο Chip | 72pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Συσκευασία | Color Box Cap by Shrink Film |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Ύψος | 35mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-3mtr |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκή Βάση-Γαλακτούχο Κάλυμμα/White Base-Milky Cover |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |