ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 20W SMD ΒΑΣΗ 360° ΓΡΑΦΙΤΗΣ IP65 4000K PLUS
12,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,74€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-69704
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ LED 20W SMD ΒΑΣΗ 360° ΓΡΑΦΙΤΗΣ IP65 4000K PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 130Lm/chip |
| Watt/ Chip | 1W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1900lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 95Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Γωνία Δέσμης | 100° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1mm² |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 100mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +50°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\40 |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μάρκα Chip | Epistar |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | OTX |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.350 |
| Μήκος | 162mm² |
| Μήκος Καλωδίου | 600mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 20W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένο στην πλακέτα/ Embedded in plate |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 136mm² |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Σύνολο Chip | 25pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.80 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK06 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο & Γυαλί/ Aluminium & Glass |
| Ύψος | 24mm² |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2.5m |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Γραφίτης/Graphite |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Όχι/No |