ΣΤΑΥΡΟΣ 2 ΕΠΑΦΩΝ 3528 (4,8W) 12V/24V DC
1,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,88€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-70750
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΤΑΥΡΟΣ 2 ΕΠΑΦΩΝ 3528 (4,8W) 12V/24V DC
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | 2 Κανάλια/ 2 Channels |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,004kg |
| Μήκος | 50mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4,8W |
| Πλάτος | 50mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Τύπος Led | SMD3528 |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Ύψος | 5mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |