ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΕΥΘΕΙΑΣ Α5075
3,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,92€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-70781
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΕΥΘΕΙΑΣ Α5075
| Χαρακτηριστικά | |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\3000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,020kg |
| Μήκος | 15mm |
| Πλάτος | 100mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο/ Aluminium |
| Ύψος | 2mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |