ΠΡΟΦΙΛ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΔΙΠΛΗ ΨΥΚΤΡΑ
5,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,14€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-70776
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΡΟΦΙΛ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΔΙΠΛΗ ΨΥΚΤΡΑ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | 48W/M Max |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\30 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,320kg |
| Μήκος | 2000mm |
| Πλάτος | 30mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Πλαίσιο Αλουμινίου/ Plastic & Frame of Aluminium |
| Ύψος | 3,5mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |