ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΝΘΥΓΡΟ CAT-5e SFTP (1000)
0,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,92€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 150-14010
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΝΘΥΓΡΟ CAT-5e SFTP (1000)
| Χαρακτηριστικά | |
| Eύρος τάσης λειτουργιας | <36V |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP68 |
| Γενικές Πληροφορίες | AWG-CU-PE |
| Διατομή Καλωδίου | 4x2x0.51mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.0380 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1000m |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.0399 |
| Μήκος | 1000m/Drum |
| Μήκος Καλωδίου | 1000m/Drum |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | ISO/IEC 11801 2nd ed., IEC 61156-5 |
| Συσκευασία | Drum |
| Τύπος Καλωδίου | SFTP CAT-5e |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-PVC/Copper-PVC |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | CAT-5e |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |