Μη Διαθέσιμο
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ GALANT PLUS 3Χ12 IP65
131,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 131,62€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 151-25157
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ GALANT PLUS 3Χ12 IP65
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 12 |
| Αριθμός Σειρών | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +70°C |
| Κλειδαριά | Option |
| Μήκος | 323mm |
| Πιστοποιητικά Rohs | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 160mm |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Συσκευασία | 1 |
| Τρόπος τοποθέτησης | Εξωτερικός/Surface |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Υλικό Πόρτας | Πλαστικό/PC |
| Ύψος | 563mm |
| Χρωμα Βαφης (Ral) | RAL 7035 |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρί/Grey |