ΛΑΜΠΑ LED ΚΕΡΙ 8W 690lm Ε14 3000K 220-240V 3 τμχ S. Blister
5,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,16€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 180-80372
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΛΑΜΠΑ LED ΚΕΡΙ 8W 690lm Ε14 3000K 220-240V 3 τμχ S. Blister
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 690lm |
| Αριθμός Καταχώρησης EPREL | 762056 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 260° |
| Διάμετρος | 37mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 15000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 44mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Ισοδυναμία Ισχύος (W) | 55W |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\5\30 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.075 |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 8W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | VALUE |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.55 |
| Συσκευασία | Single B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | C37 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 3 |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό με Ψύκτρα Αλουμινίου/ Plastic with Aluminium Heatsink |
| Ύψος | 107mm |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Χρώμα Καλύμματος | Γάλακτος/Frost |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |