ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ ΗΛΙΑΚΟ ΜΕ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗΣ LED SMD 40W ΓΚΡΙ 6000K IP65 PLUS
51,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 51,05€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 200-57803
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟΥ ΗΛΙΑΚΟ ΜΕ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΚΙΝΗΣΗΣ LED SMD 40W ΓΚΡΙ 6000K IP65 PLUS
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 60Lm/chip |
| Watt/ Chip | 0.5W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | Πλήρη Λειτουργία: 3400- Αναμονή (30%): 1020lm/ Full Operation: 3400- Standby (30%): 1020lm |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 85Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Εφεδρεία Μπαταρίας(Χρόνος Αποφόρτισης) | 11-13h |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1740 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\5 |
| Κλάση Μόνωσης | Class III |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | 5730 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1,8 |
| Μήκος | 470mm² |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 40W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 200mm² |
| Πληροφορίες Προιόντων | Οπή Σύνδεσης: Φ40mm²/ Connection Hole: Φ40mm² |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Σύνολο Chip | 60pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.80 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 6V DC |
| Τύπος Led | SMD5730 |
| Τύπος Ανίχνευσης | Αισθητήρας Μικροκυμάτων/ Microwave Sensor |
| Τύπος Μπαταρίας | Lithium: 3,2V 9000mAh |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο & Γυαλί/ Aluminium & Glass |
| Ύψος | 70mm² |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-5m |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.1 sec |
| Χρόνος Φόρτισης Μπαταρίας | 5-6h |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >70 |