ΣΕΙΡΑ, 10 LED 5mm, ΜΟΝΟΚΕΡΟΙ ΙΡΙΔΙΖΩΝ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 2xAA, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 15cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 30cm, IP20
5,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,33€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-03050
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 10 LED 5mm, ΜΟΝΟΚΕΡΟΙ ΙΡΙΔΙΖΩΝ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 2xAA, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 15cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 30cm, IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3.2v 20mA/0.064W |
| Αριθμός CE | EBP-010-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/Νo |
| Αριθμός Μπαταριών | 2 |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/Νo |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 32x26x28cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 12*10*13cm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 1,44 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,09 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 1,65 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,12 |
| Μήκος (cm) | 8 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 12 |
| Μνήμη | Όχι/Νo |
| Πλάτος (cm) | 2,2 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 26 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 10 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Όχι/Νo |
| Προέκταση παροχής (cm) | 30 |
| Ροοστάτη | Όχι/Νo |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0.064W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/Νo |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 10 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας/Battery |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Τύπος Συσκευασίας | color box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος (cm) | 5,7 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 28 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 13 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/Yes |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/ Warm white |