ΣΕΙΡΑ, 20 LED 3mm, ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΑΚΡΥΛΙΚΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 3xΑΑ, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 10cm, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 30cm, IP20
5,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,03€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-03344
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 20 LED 3mm, ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΑΚΡΥΛΙΚΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ 3xΑΑ, ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 10cm, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 30cm, IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1// |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V 0,06W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | EBC-020-S |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 47x19.5x27 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 9x3.5x13.5 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 6 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,06 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 6,8 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,12 |
| Μήκος (cm) | 190 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 47 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 19,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 3,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 50 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 30 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 1.2W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 20 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας/Battery Box |
| Τύπος καλωδίου | Χάλκινο/Copper |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini LED |
| Τύπος Συσκευασίας | PVC SQUARE BOX |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικο/Plastic |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 27 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 13,5 |
| Χρονοδιακόπτης | 6/18h |
| Χρώμα | Κοκκινο/Red |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |