ΣΕΙΡΑ, 8 LED 5mm, ΛΕΥΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ H20cm, ΗΛΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΦΩΤΟΣ, ΠΡΑΣΙΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ANA 50cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1m, IP44
7,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 7,84€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-04480
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΕΙΡΑ, 8 LED 5mm, ΛΕΥΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ H20cm, ΗΛΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛ ΜΕ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΦΩΤΟΣ, ΠΡΑΣΙΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ANA 50cm, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3.2v 20mA 0.064w |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 50 |
| Αριθμός CE | EBP-008-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 38*22.5*35 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 11*9*21 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 0,38 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 3 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 0,44 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 3,4 |
| Μήκος (cm) | 450 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 11 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 22,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 100 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 8 |
| Τροφοδοσία | SOLAR/1 BATTERY 400mA |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | COLOR BOX |
| Υλικό προϊόντος | PVC+ABS |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 35 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 32 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Πράσινο/Green |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |