CLUSTER 3m, 240 MINI LED ΣΕ ΣΙΛΙΚΟΝΗ, ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΣΤΑΘΕΡΟ, ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
14,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,86€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-08081
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
CLUSTER 3m, 240 MINI LED ΣΕ ΣΙΛΙΚΟΝΗ, ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΣΤΑΘΕΡΟ, ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1// |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 6W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 1,25 |
| Αριθμός CE | EAC-0240-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 50x30x38 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 16x7x9 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V-50Hz/60Hz, Output:6V-6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2800-3000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 9,25 |
| Κατηγορία | Cluster |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 9,8 |
| Μήκος (cm) | 300 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 50 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 16 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 30 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 7 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 48 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | Max 6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 240 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χάλκινο Σύρμα/Copper Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Πράσινο/Green |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |