ΜΠΟΥΚΕΤΑΚΙΑ, 120 MINI LED, 4.5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 30cm (6 ΜΠΟΥΚΕΤΑ x 20 LED), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
11,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 11,88€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-11449
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΜΠΟΥΚΕΤΑΚΙΑ, 120 MINI LED, 4.5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 30cm (6 ΜΠΟΥΚΕΤΑ x 20 LED), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//20 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,02A-0,06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 1,35 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 30 |
| Αριθμός CE | SHEM210200149601 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις Διακοσμητικού Στοιχείου (Μήκος x Ύψος x Πλάτος cm) | 10 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 34x27x17 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 8x5x15 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 1,4 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,15 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 4,5V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2400-2700 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 4 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,144 |
| Κατηγορία | Σειρά/Line |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 4,4 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,16 |
| Μήκος (cm) | 150+300 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 34 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 8 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 27 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 15 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 20 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 1,35W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 120 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χάλκινο Σύρμα/Copper Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Χαλκός/Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 17 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 5 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,016 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Ώρες λειτουργίας | 6.000 Ώρες/Hours |