CLUSTER 5,5m, 588 LED 3mm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
20,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 20,81€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-18361
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
CLUSTER 5,5m, 588 LED 3mm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 6 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 0,95 |
| Αριθμός CE | EAP-0588-M |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 41x39x38 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 19x13x18 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V-50Hz/60Hz, Output:31V-6W |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 7,43 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,62 |
| Κατηγορία | Cluster |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 8,33 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,69 |
| Μήκος (cm) | 550 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 41 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 19 |
| Μνήμη | Ναι/Yes |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 39 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 13 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | Max 6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 588 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 18 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |