ΚΑΜΠΑΝΑ ΔΙΠΛΗ, 3m LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΚΟΚΚΙΝΗ - ΚΙΤΡΙΝΗ, 47x64cm, IP44
17,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,83€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-20104
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΑΜΠΑΝΑ ΔΙΠΛΗ, 3m LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΚΟΚΚΙΝΗ - ΚΙΤΡΙΝΗ, 47x64cm, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 24 |
| Packing | 1//10 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3,2V-20mA-0,064W |
| Αριθμός CE | Z-RM003 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 1 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 61x47x17 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 6x8 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια/Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x0,3 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 10 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 1000 / 8752 / - |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 14 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 1,4 |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | 4 |
| Κατηγορία | Σχέδιο Φωτοσωλήνα/Design Rope Light |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 15 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,4 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 3 |
| Μήκος (cm) | 47 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 61 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 6 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 47 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 8 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 10 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 12W |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Ναϋλον Σακούλα-Κρεμαστό/Polybag-Hangtag |
| Τύπος Σωλήνα | Κοίλο/Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος/2 Wire |
| Ύψος (cm) | 64 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 17 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Κόκκινο, πράσινο, κίτρινο/Red, green, yellow |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |