MERRY CHRISTMAS 184*5*65.5cm, 21M LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ, ΑΣΗΜΙ ΚΑΙ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑ, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1,5m, IP44
89,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 89,26€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-20227
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
MERRY CHRISTMAS 184*5*65.5cm, 21M LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ, ΑΣΗΜΙ ΚΑΙ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑ, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1,5m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 24L/m |
| Packing | 1//5 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3,2V-20mA-0,064W |
| Αριθμός CE | EPRL-021-S |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 10.5mm |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 190*18*68 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια/ Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x0.3mm |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 10.5mm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 42 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 8,4kgs |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 40 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 8kgs |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 21m |
| Μήκος (cm) | 184,5 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 190 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 18 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 5 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/ No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 28W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 504L |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/ Rubber |
| Τύπος λαμπτήρα | led |
| Τύπος Συσκευασίας | Πλαστική Σακούλα/ Ppbag |
| Τύπος Σωλήνα | Στρόγγυλο/ Round |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | 2W |
| Ύψος (cm) | 65 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 68 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360 |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/ Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Άσπρο/ White |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/ Transparent |