SMD LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ 18m, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΗ, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΠΟΛΥΧΡΩΜΟ LED, 20 LED/m, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
32,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 32,71€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-22164
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
SMD LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ 18m, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΗ, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΠΟΛΥΧΡΩΜΟ LED, 20 LED/m, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 20LED/M |
| Packing | 1//4 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-66mA-0.2W |
| Watt Μετασχηματιστή | 6W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 5cm |
| Αριθμός CE | DD360-31 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 10mm |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 51x30x30 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια/Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 0.15MM2 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 10mm |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 31V |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 3,6 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,9 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 4 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 18M |
| Μήκος (cm) | 1800cm |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 51 |
| Μνήμη | Ναι/Yes |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 30 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 4 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300cm |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 6w |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 360LED |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/ Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | SMD |
| Τύπος Συσκευασίας | Carton |
| Τύπος Σωλήνα | Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | 2W |
| Υλικό προϊόντος | PVC copper |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 30 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα | Πολύχρωμο/Multi |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Πολύχρωμο/Multi |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 10000h |