ΠΡΟΤΖΕΚΤΟΡΑΣ LASER, ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΣΧΕΔΙΑ, 13x11,5x8,5cm, IP20
25,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 25,56€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-22307
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΠΡΟΤΖΕΚΤΟΡΑΣ LASER, ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΣΧΕΔΙΑ, 13x11,5x8,5cm, IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//24 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 5V/1A/5W |
| Αριθμός CE | GZEM170200096701 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 53,5 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 53,5 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 0,511 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 24AGW |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input ACAC220-240V Output Voltage: 5V |
| Εμβέλεια (m) | 20-30M |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 8,1 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,3 |
| Μήκος (cm) | 13cm |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 53,5 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 53,5 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 8,5 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 27,3 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 27,3 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 24 |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 5W |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Ύψος (cm) | 11,5 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 24,8 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 24,8 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα | Μαύρο/Black |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Red +Green Laser |
| Ώρες λειτουργίας | 20.000 Ώρες/Hours |