ΚΩΝΟΣ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΙΡΙΔΙΖΩΝ 210cm, 2400 LED, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, TIMER, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
148,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,78€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-22485
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΩΝΟΣ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟΣ ΙΡΙΔΙΖΩΝ 210cm, 2400 LED, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, TIMER, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//1 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3v -10mA-0.06w |
| Watt Μετασχηματιστή | 6W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | TX-CW-2400L-31V |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 78x41x42 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 0.15MM |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240VOutput:31V |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 2,1 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 2,52 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3,22 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 3,02 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 78 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 41 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 6W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 2400 |
| Τροφοδοσία | ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ/ADAPTER |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini led |
| Τύπος Συσκευασίας | pack in export carton directly |
| Υλικό προϊόντος | PET,IRON |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 42 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 1,12 |
| Χρονοδιακόπτης | ΝΑΙ/YES |
| Χρώμα καλωδίου | ΑΣΗΜΙ/SILVER |
| Χρώμα λαμπτήρα | ΙΡΙΔΙΖΟΝ/IRIDESCENT |