ΜΠΡΟΝΖΕ ΚΟΡΩΝΑ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΗ 40Χ14.5, 160 ΜΙΝΙ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΜΠΡΟΝΖΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP 44
20,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 20,81€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-22481
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΜΠΡΟΝΖΕ ΚΟΡΩΝΑ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΗ 40Χ14.5, 160 ΜΙΝΙ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΜΠΡΟΝΖΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP 44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//2 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,02A-0,06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 1,35 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 5 |
| Αριθμός CE | EAC-0160-S |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 44x35x44 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 42x16,5x42 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,15 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:4.5V-300mA-1,35W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2500-3500 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 0,78 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,39 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini LED |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 1,48 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,54 |
| Μήκος (cm) | 40 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 44 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 42 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 40 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 35 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 16,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 2 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 1,35W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 160 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χάλκινο Σύρμα/Copper Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό Κουτί με Αυτοκόλλητο/White Box with Label |
| Υλικό προϊόντος | Μέταλλο-Χάλκινο Σύρμα/Metal-Copper Wire |
| Ύψος (cm) | 14,5 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 44 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 42 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,15 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα | Χάλκινο/Copper |
| Χρώμα καλωδίου | Χάλκινο/Copper |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |