ΑΣΤΕΡΙ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ 50cm, 1200 LED, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, TIMER, ΜΑΥΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΣΚΕΛΕΤΟΣ, ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΚΟΚΚΙΝΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
89,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 89,26€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-22536
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΑΣΤΕΡΙ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ 50cm, 1200 LED, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, TIMER, ΜΑΥΡΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΣΚΕΛΕΤΟΣ, ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΚΟΚΚΙΝΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//1 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V 20mA 0.06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 6 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 5 |
| Αριθμός CE | XMLT-31LED-1200A10 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 50 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 52x10x50 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 52x10x50 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,15 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:31V-6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2500-3500 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 1,2 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 1,2 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini LED |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 1,5 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,5 |
| Μήκος (cm) | 50 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 52 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 52 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος (cm) | 48 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 10 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 10 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 1200 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χάλκινο Σύρμα/Copper Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini LED |
| Τύπος Συσκευασίας | outer carton and color label |
| Υλικό προϊόντος | Μεταλλικό/ Metal |
| Ύψος (cm) | 8 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 50 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 50 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,3 |
| Χρονοδιακόπτης | 43252 |
| Χρώμα | Black |
| Χρώμα καλωδίου | Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Κοκκινο/red |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |