ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΕΠΙΣΤΗΛΟ ΜΕ ΧΙΟΝΟΝΙΦΑΔΕΣ ΛΕΥΚΗ ΚΑΙ ΘΕΡΜΗ LED ΦΩΤ/ΝΑ, ΜΕ 80 ΛΕΥΚΑ LED, 198x69,5cm, IP44
342,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 342,24€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-23081
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΕΠΙΣΤΗΛΟ ΜΕ ΧΙΟΝΟΝΙΦΑΔΕΣ ΛΕΥΚΗ ΚΑΙ ΘΕΡΜΗ LED ΦΩΤ/ΝΑ, ΜΕ 80 ΛΕΥΚΑ LED, 198x69,5cm, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 36 |
| Packing | 1//5 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3,2V-20mA-0,064W |
| Volt_Amber_Watt/Φωτοσωλήνα | 3,2V-20mA-0,064W |
| Αριθμός CE | SHES200400712301LMC |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 11 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 198x7x75 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 198x7x75 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια/Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x0,5 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 11 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | Add |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | Add |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | 4 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | Add |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 9,12 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 16 |
| Μήκος (cm) | 75 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 69,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 5 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 37W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 80 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Φωτοσωλήνα | 16 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί/White box |
| Τύπος Σωλήνα | Κοίλο/Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος/2 Wire |
| Ύψος (cm) | 195 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό-Λευκό/Warm White-White |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |