ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΤΑΡΑΝΔΟΣ ΚΑΘΙΣΤΟΣ, 200 ΛΕΥΚΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 74x36x73cm, IP44
175,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 175,58€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-40082
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΤΑΡΑΝΔΟΣ ΚΑΘΙΣΤΟΣ, 200 ΛΕΥΚΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 74x36x73cm, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//1 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Αριθμός CE | Z-3D40082 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 81,5x34x62 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 79,5x32x59 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x1,6 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2x0,2 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:31V--6W |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 5 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 4,8 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 6,2 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 5 |
| Μήκος (cm) | 74 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 81,5 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 79,5 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 36 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 34 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 32 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | max, 6W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 200 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό Κουτί με Αυτοκόλλητο/White Box with Label |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Ακρυλικό/PVC-Acrylic |
| Ύψος (cm) | 73 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 62 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 59 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |