ΑΚΡΥΛΙΚΗ ΜΠΑΛΑ, 30 ΛΕΥΚΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 20cm, IP44
19,61€
Χωρίς ΦΠΑ: 19,61€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-40087
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΑΚΡΥΛΙΚΗ ΜΠΑΛΑ, 30 ΛΕΥΚΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 20cm, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//8 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 1,8 |
| Αριθμός CE | EAP-0030-S |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 46x30x46 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 22x14x22 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x1,6 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2x0,2 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:180-240V-50-60Hz/Output:3V-1,8W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 14000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 2,4 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,25 |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | Add |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3,7 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,3 |
| Μήκος (cm) | 20 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 46 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 22 |
| Πλάτος (cm) | 20 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 30 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 14 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 8 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | max, 1,8W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 30 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί/White box |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Ακρυλικό/PVC-Acrylic |
| Ύψος (cm) | 20 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 46 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 22 |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |