ΚΗΡΟΠΗΓΙΟ ΛΕΥΚΟ, ΜΕ 3 ΚΕΡΑΚΙΑ LED ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΞΥΛΙΝΟ, 17,5x7x38,5cm
14,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,86€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-40263
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΚΗΡΟΠΗΓΙΟ ΛΕΥΚΟ, ΜΕ 3 ΚΕΡΑΚΙΑ LED ΘΕΡΜΑ ΛΕΥΚΑ, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΞΥΛΙΝΟ, 17,5x7x38,5cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1/0/10 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,02A-0,06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 4,5V |
| Ασύρματη σύνδεση | Ναι/Yes |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 59x19,5x42 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 18x8x3,2x40 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220/Output:4,5V |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 7,8 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,65 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 8,4 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,72 |
| Μήκος (cm) | 17,5 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 38,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 10 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0,1W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 3 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί/White box |
| Υλικό προϊόντος | MDF |
| Ύψος (cm) | 7 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρώμα | Λευκό/White |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |