ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΑΡΚΟΥΔΟΣ ΚΑΦΕ & ΚΟΚΚΙΝΟΣ, 3,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 30 ΛΕΥΚΑ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, 18x13x31cm, IP44
20,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 20,81€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-40893
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΑΡΚΟΥΔΟΣ ΚΑΦΕ & ΚΟΚΚΙΝΟΣ, 3,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 30 ΛΕΥΚΑ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, 18x13x31cm, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//6 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V20mA,0.06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 2.1W |
| Αριθμός CE | EAC-0030-S |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 44*34*40cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 19*14*32cm |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | INPUT:220-240V`50/60HZOUTPUT:3.5V2.1W |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 4,5 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,55 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,75 |
| Μήκος (cm) | 18*13*31CM |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 44 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 19 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | 0,02 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 34 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 14 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 6 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | MAX:2.1W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 30 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini Led |
| Τύπος Συσκευασίας | WHITE BOX+COLOR LABER |
| Υλικό προϊόντος | Copper/Χαλκός |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 40 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 32 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,2 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |