ΜΠΟΥΤΟΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ PB-72B ΑΣΗΜΙ ΙΡ20
14,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,98€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-12013
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΜΠΟΥΤΟΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ PB-72B ΑΣΗΜΙ ΙΡ20
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 12V/3A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C-+50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.059 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.070 |
| Μήκος | 83.50mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 38,5mm |
| Συσκευασία | Color box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC12V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Κιρσίτης/Kirsite |
| Ύψος | 19mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί/Silver |