ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΚΥΒΟΣ ΓΥΨΙΝΗ G9 1x6W 150x140x150
26,77€
Χωρίς ΦΠΑ: 26,77€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-53301
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΚΥΒΟΣ ΓΥΨΙΝΗ G9 1x6W 150x140x150
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +70°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.390 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/8 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,510kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.510 |
| Μήκος | 140mm |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 6W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 150mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Γύψος/Plaster |
| Υλικό Προϊόντος | Γύψος/ Plaster |
| Ύψος | 150mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-5mtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |