ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ RGB DC 12V/288W 24V/576W
22,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 22,98€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-70651
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ RGB DC 12V/288W 24V/576W
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Ισχύς Εξόδου (Output Watt): 12V/288W, 24V/576W |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 24A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 80 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,150kg |
| Μήκος | 496mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 272mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Υλικό Προϊόντος | PP & FPC |
| Ύψος | 308mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |