ΔΙΧΤΥ, 1560 MINI MILKY LED, 27V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΣΤΑΘΕΡΟ, ΔΙΑΦΑΝΟ ΠΛΑΚΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED (H350 x W400cm), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
140,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 140,62€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-08911
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΔΙΧΤΥ, 1560 MINI MILKY LED, 27V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΣΤΑΘΕΡΟ, ΔΙΑΦΑΝΟ ΠΛΑΚΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED (H350 x W400cm), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//8 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 12W |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 42x20x38 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 20x9x18 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220V-240V-50Hz/60Hz, Output:27V-12W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2800-3000 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,955 |
| Κατηγορία | Net |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini |
| Μήκος (cm) | 450 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 42 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 20 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 20 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 8 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | Max 12W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 1560 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Πλακέ χαλκός/Flat copper |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini LED |
| Τύπος Συσκευασίας | White Box+ Color Label |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος (cm) | 300 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 18 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |