ΕΚΘΕΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΣΤΕΓΑΝA ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΛΑΜΠΑ LED TUBE 1,50m 161Χ74Χ109
25,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 25,38€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-56079
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΚΘΕΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΣΤΕΓΑΝA ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΜΕ ΛΑΜΠΑ LED TUBE 1,50m 161Χ74Χ109
| Χαρακτηριστικά | |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2170 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/9 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2170 |
| Μήκος | 1610mm |
| Πλάτος | 740mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | 1x1.5m / 110pcs & 2x1.5m / 70pcs |
| Υλικό Προϊόντος | Carton Box |
| Ύψος | 1090mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Color Box |