ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ, ΕΠΙΣΤΗΛΙΟ, ΔΕΝΤΡΟ, ΠΡΑΣΙΝΗ LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ, 170x50cm, IP65
0,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,00€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-23421
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ, ΕΠΙΣΤΗΛΙΟ, ΔΕΝΤΡΟ, ΠΡΑΣΙΝΗ LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ, 170x50cm, IP65
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 36 |
| Packing | 1//0 |
| Volt_Amber_Watt/Φωτοσωλήνα | 3,2V-20mA-0,064W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια/Horizontal |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 13mm |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | 3,4 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 2,5 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 7 |
| Μήκος (cm) | 50 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 24W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Φωτοσωλήνα | 252 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χάρτινο κιβώτιο/Carton |
| Τύπος Σωλήνα | Κοίλο/Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος/2 Wire |
| Ύψος (cm) | 170 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Πράσινο/Green |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 10.000 Ώρες/Hours |