ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ, ΚΟΡΝΙΖΑ, ΘΕΡΜΗ ΛΕΥΚΗ LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ, 165x250cm, IP65
2.896,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.896,02€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-23457
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ, ΚΟΡΝΙΖΑ, ΘΕΡΜΗ ΛΕΥΚΗ LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ, 165x250cm, IP65
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//1 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3.2V-10mA-0,03W |
| Volt_Amber_Watt/Φωτοσωλήνα | 3,2V-20mA-0,064W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 85w |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Φωτοσωλήνα | 576 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Σωλήνα | Κοίλο/Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος/2 Wire |
| Υλικό προϊόντος | Καουτσούκ/Rubber |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/ Warm white |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ώρες/Hours |