ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΕ ΧΙΟΝΙ, 230V, ΛΕΥΚΗ & ΘΕΡΜΗ ΛΕΥΚΗ LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ, ΛΕΥΚΟ & ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, 230x90cm, IP65
9.843,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 9.843,12€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-23581
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΕ ΧΙΟΝΙ, 230V, ΛΕΥΚΗ & ΘΕΡΜΗ ΛΕΥΚΗ LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ, ΛΕΥΚΟ & ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, 230x90cm, IP65
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 36 (Φωτοσωλήνα/Ropelight) |
| Packing | 1//1 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-15mA-0.045W |
| Volt_Amber_Watt/Φωτοσωλήνα | 3.2V-20mA-0.064W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | Add |
| Μήκος (cm) | 230 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 250 |
| Τροφοδοσία | 220-240V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ-Χαλκός/Rubber-Copper |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χάρτινο κιβώτιο/Carton |
| Τύπος Σωλήνα | Κοίλο/Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος/2-Way |
| Υλικό προϊόντος | Καουτσούκ - Πλαστικό - Χαλκός/Rubber - Plastic - Copper |
| Ύψος (cm) | 90 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό-Θερμό λευκό/White-Warm white |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |