ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ, ΤΑΡΑΝΔΟΣ 3D, ΛΕΥΚΟ LED, 125x85x15cm, IP65
324,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 324,50€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-23405
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ, ΤΑΡΑΝΔΟΣ 3D, ΛΕΥΚΟ LED, 125x85x15cm, IP65
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//1 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,01A-0,03W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 6,8 |
| Διατομή καλωδίου της Σειράς (mm) | 3,2 |
| Διατομή χαλκού της Σειράς (mm) | 0,5 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2x0,5 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 10000 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μήκος (cm) | 85 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 15 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 22W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 300 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χάρτινο κιβώτιο/Carton |
| Ύψος (cm) | 125 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Ώρες λειτουργίας | 10.000 Ώρες/Hours |