ΕΠΙΤΗΡΗΤΗΣ ΤΑΣΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 63Α 2P 175-275V
14,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,34€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 500-22501
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΠΙΤΗΡΗΤΗΣ ΤΑΣΗΣ ΜΟΝΟΦΑΣΙΚΟΣ 63Α 2P 175-275V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 4-25mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένδειξη Λάθους (Gacia) | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 63A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.125 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\6\120 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.125 |
| Μήκος | 77mm |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | EN60255-6 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 36mm |
| Πόλοι (Gacia) | 2P |
| Προστασία Από Υπέρταση | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 175-275V |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 65mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |