ΕΞΥΠΝΗ WIFI ΚΑΜΕΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΕ ΚΙΝΗΣΗ 360°
31,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 31,25€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-77945
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΕΞΥΠΝΗ WIFI ΚΑΜΕΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΕ ΚΙΝΗΣΗ 360°
| Χαρακτηριστικά | |
| Αμφίδρομη επικοινωνία | Ναι μέσω ενσωματωμένου ηχείου και μικροφώνου/ Yes through built-in speaker and microphone |
| Απαιτήσεις συστήματος | Android 4.4 or higher. iOS 9.0 or higher |
| Αποθήκευση δεδομένων | Υποστηρίζει αποθήκευση σε cloud αλλά και σε Micro SD μέχρι 128GB/ Supports cloud storage and Micro SD up to 128GB |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Package includes AC adaptor, USB cable and mounting screws |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20-50℃ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.177 |
| Κατανάλωση σε αναμονή | >0,5W |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Λειτουργία WiFi | WiFi 2,4GHz |
| Λειτουργίες ασφάλειας | Εντοπισμός. καταγραφή και παρακολούθηση κίνησης/ Motion detection. recording and tracking |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι ελεχόμενο από την εφαρμογή/Yes controlled by the app |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,318 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.318 |
| Μήκος | 80 |
| Νυχτερινή λήψη | Ναι μέχρι 10 μέτρα/ Yes up to 10m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 7W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 65 |
| Πληροφορίες Προιόντων | Package includes AC adaptor. USB cable and mounting screws |
| Πρωτόκολλο | IEEE 802.11b/g/n |
| Ρομποτική κίνηση (PTZ) | Οριζόντια/Horizontal 360° - Κάθετα/Vertical 90° |
| Σειρα Προϊόντος | Smart |
| Σειρά Προϊόντων | SMART |
| Συνδεσιμότητα δικτύου | WiFi 2.4GHz |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V DC, 1500mA |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό ABS / ABS Plastic |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό ABS / ABS Plastic |
| Ύψος | 100 |
| Ύψος (mm) | 100 |
| Φακός κάμερας | 2MP. 3.6mm. 110° |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό / White |