ΦΙΣ CONNECTOR RG 11 CAT-3
2,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,18€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 160-10000
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΙΣ CONNECTOR RG 11 CAT-3
| Χαρακτηριστικά | |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.006 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.008 |
| Μήκος | 35mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 17mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 19mm |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | CAT-3 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |