ΦIΣ DATA UTP Cat.7e 8P8C
0,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,53€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-10061
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦIΣ DATA UTP Cat.7e 8P8C
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.029 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100/5000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.002 |
| Μήκος | 21mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 13mm |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 36V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ορείχαλκος-Πλαστικό/Brass-Plastic |
| Ύψος | 13mm |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | Rj45 |
| Χρώμα Προϊόντος | Διάφανο/Clear |