ΦΟΡΗΤΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ LIGHTBORN SYSTEMS 153.6Wh/150W
230,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 230,21€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 165-40000
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΦΟΡΗΤΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ LIGHTBORN SYSTEMS 153.6Wh/150W
| Χαρακτηριστικά | |
| AC Είσοδος | AC Charging: 18V3.61A=65W Car Charger: 13V6A=78W 24V3.61A=86.64W Solar Panel: 10-28V/3.61A=65W |
| DC Είσοδος | Solar Panel: 10-28V/3.6A=65W |
| Βάρος (kg) | 2 KG |
| Διαστάσεις | 204*102*188MM |
| Ένδειξη CE | ΝΑΙ |
| Έξοδος | AC Power: Rated 150W & Peak 300W,230V, 50Hz //DC Power: 2xDC5521: 12V/10A,Cigarette lighter12V/10A, 2×USB-A18W,Type-C:18W Type-C:100W |
| Ισχύς Μετατροπέα | 150W |
| Πιστοποιητικά | ΝΑΙ |
| Τύπος Μετατροπέα | Modified Sine Wave |
| Τύπος Μπαταρίας | LiFePO4 |
| Χρόνος Αποφόρτισης Μπαταρίας | >2000 Times // 1 year warranty |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 3.2V,4800mAh |